Najnowsze trendy w górnictwie, bezpieczeństwo i ochrona pracy, nowoczesne urządzenia – to wszystko będzie można poznać i zobaczyć dzięki kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego „Katowice 2017”. Pracownicy Węglokoksu Kraj do 15 sierpnia mogą kupić bilety w promocyjnej cenie.

Trzydzieści lat tradycji, kilkuset wystawców z całego świata i profesjonalna wiedza na temat najnowocześniejszych branżowych rozwiązań i usług – tak można podsumować Targi „Katowice 2017”, których kolejna edycja odbędzie się w dniach 29 sierpnia – 1 września. Przestrzenie Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach wypełnią stoiska firm, które specjalizują się głównie w dostarczaniu specjalistycznych narzędzi dla branż górniczej, hutniczej i energetycznej. Ale nie tylko – częścią imprezy, której organizatorem jest Polska Technika Górnicza S.A., będą też konferencje i sympozja. W tym roku tematem jednej z nich będzie „Węgiel w okresie transformacji energetycznej”, na której wśród prelegentów znaleźli się m.in. przedstawiciele Ministerstwa Energii, Janusz Olszowski z Górniczej Izby Przemysłowo-Handlowej czy Brian Ricketts z Europejskiego Stowarzyszenia Węgla Kamiennego i Brunatnego EURACOAL.

Bilety na targi, które nazywane są „europejskim szczytem górniczym”, kosztują od 20 do 40 zł. Pracownicy sektorów związanych z branżą, w tym również Węglokoksu Kraj, mogą je jednak kupić w preferencyjnej cenie 10 zł. Każdy zakupiony bilet weźmie udział w losowaniu samochodu osobowego i innych cennych nagród.

By otrzymać bilet, wystarczy do 15 sierpnia zgłosić chęć udziału w imprezie dzwoniąc pod tel. 032 768 06 42.

media

sidebar3

sidebar3