W dniu 26.02.2020 r. w Chorzowie odbyła się uroczysta Gala, podczas której zostały wręczone prestiżowe wyróżnienia Orły „Wprost” województwa śląskiego. Spółka Węglokoks Kraj otrzymała nagrodę w kategorii Lider Biznesu.
Magazyn „Wprost” jest jednym z najbardziej opiniotwórczych tygodników w naszym kraju. Orły Wprost to nagroda dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości regionu, wnoszących szczególny wkład w rozwój gospodarki oraz działających na rzecz rozwoju Polski.Gala” województwa śląskiego organizowana jest przez Wydawcę i Redakcję tygodnika „Wprost”, a także partnerów biznesowych Orlen, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, MRiRW, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Bisnode.
    - Podziękowania za tę nagrodę należą się wszystkim pracownikom Spółki Węglokoks Kraj. Ta codzienna, ciężka praca przynosi efekty. Mamy dobrze prosperującą firmę będącą w czołówce województwa śląskiego, perspektywiczną, dającą stabilne i atrakcyjne miejsca pracy - mówi prezes Węglokoksu Kraj Grzegorz Wacławek.
Wśród kryteriów wyboru laureatów Kapituła wskazywała nie tylko na wyniki ekonomiczne, ale także działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, a co za tym idzie - wizerunek firm. Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego.

02 Dyplom

media

sidebar3

sidebar3